Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kombinovaná technika na lepence, 88 x 62 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu opatřeno autorovým věnováním z roku 1976. Autor viz T 1/277, TD 61, V 2/326, Ch 2/385, NEČVU 1/232.